Dubrava nadigrala RK Zamet za pobjedu u posljednjim minutama utakmica

Zamećani novu priliku za osvajanje bodova imaju u subotu, 20. listopada kada će u gostujućoj utakmici igrati protiv Rudana Labin.

Rijeka – U 4. kolu Premijer lige ove su nedjelje u Centru Zamet utakmicu odigrali RK Zamet i RK Dubrava. Rezultatom 25:29 pobjedu je odnijela Dubrava.

U prvim minutama utakmice Dubrava je krenula vrlo odlučno i nanizala 4 gola, a Zamećani su uspjeli izjednačiti već u 14. minuti kada su Babić, Lučin i Načinović nanizali seriju od pet pogodaka i izjednačili na 7:7. Drugi dio poluvremena bio je podosta neizvjestan, no Dubrava ide na poluvrijeme s dva gola razlike, odnosno rezultatom 11:13.

U drugom poluvremenu nastavila se neizvjesna igra u kojoj su se ekipe izmjenjivale u vodstvu, a nakon četiri uzastopna pogotka (Njegovan, Lučin, Načinović, Jeličić), Zamet je u 40. minuti poveo rezultatom 19:16 i nastavio je odlučnu igru u kojoj je bio nekoliko golova prednosti sve do 53. minute. U posljednjim minutama utakmice, Dubrava je boljom igrom osigurala prednost i utakmica je zaključena rezultatom 25:29.

Kod RK Zamet istaknuli su se povratnik Tin Lučin s 9 pogodaka te Veron Načinović sa 7, dok je Marin Sorić imao 9 obrana. U redovima Dubrave Luka Vinković imao je 12 pogodaka, a Nikola Grahovac 7, dok je golman Domagoj Grahovac imao 15 obrana.