FOTO HNK Orijent 1919 u prijateljskoj utakmici bez mnogo šansi nadigrao Naprijed

Golove su zabili Iličić u samom startu utakmice, Fatić sredinom drugog dijela i Fumić u posljednjoj minuti.

HRELJIN Naprijed je izgubio od trećeligaša Orijenta u prijateljskom susretu na Hreljinu 0:3 (0:1). Golove su zabili Iličić u samom startu utakmice, Fatić sredinom drugog dijela i Fumić u posljednjoj minuti. Orijent je dominirao igrom. Naprijed se dobro držao i nije davao previše prostora gostima pred svojim golom. U prvom dijelu Orijent je imao samo još jedan ozbiljan udarac iz daljine. Nije bilo više šansi niti u drugom dijelu. Naprijed je dobio drugi gol nakon poigravanja u obrani. Na kraju su brojne izmjene razbile tempo utakmice.

NAPRIJED: Ciani, Sablić, Čop, Ende, Simanović, Blašković, Lukačić, Žarković, Lončar, Štimac, Šarković ( još su igrali: Jović, Brnja, Rukavina, Bobošević, Prpić, Franko, Udović, Vujičić, Pašuld, Kuši, Tarle, Polić, Barišić)

ORIJENT: Popović, Vidas, Jergović, Andrić, Travaglia, Žeželj, Weitzer, Fatić, Iličić, Monjac, Gerc ( još su igrali: Herman, Mioč, Mohorovičić, Casorella, Babić, Srzentić, Jovanović, Šarić, Čanković, Hasičić, Fumić)