FOTO Orijent fanovima priuštio napetu ‘golijadu’ – U napetoj utakmici deblji kraj izvukao je Solin

Konačnog pobjednika odlučio je ipak kazneni udarac u 88. minuti i domaćinima je preostalo svega 6 minuta izdržati snažan napadački pritisak gostiju kako bi upisali nova tri boda.

Rijeka – Svega dvije minte prije kraja regularnog dijela utakmice, točnije u 88. minuti, igrač Solina igrao je rukom u svom šesnaestercu, a sudac bez oklijevanja pokazao na bijelu točku. Prvi je to puta u ovoj sezoni da je za Orijent suđen kazneni udarac, a u pogodak ga je pretočio Mateo Monjac, poslavši loptu u jednu, a vratara Solina u drugu stranu.

Prijelomni je to bio trenutak utakmice koja je donijela dva rezultatski oprečna poluvremena.

Nakon prvih 45 minuta Orijent je na Krimeji pred brojnim navijačima vodio s 2:0 i činilo se da će to biti još jedna lako upisana pobjeda za „črljeno-bele“, za koje su pogodili Fatić u 26. minuti te Gerc u 36. minuti.

No, gosti – koji su u Rijeku stigli s nizom od osam uzastopnih poraza – nisu se s time složili. Već na otvaranju drugog dijela utakmice, u 46. minuti, poentirao je Jelavić za 2:1, a 65. minuti na 2:2 izjednačio je Veljača.

Orijent Fanovima Priuštio Napetu ‘golijadu’ – U Napetoj Utakmici Deblji Kraj Izvukao Je Solin

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank