FOTO ‘Slab start’: Primorje EB na domaćem bazenu poraženo od Solarisa

Gosti iz Šibenika, usprkos što su Riječani imali prednost domaćeg bazena, opravdali su svoj status favorita za sam vrh prvenstvene ljestvice i u središnjem dijelu utakmice, nakon izjednačene prve četvrtine, uspjeli okrenuti priču u svoju korist.

Rijeka – Vaterpolisti Primorja porazom su „otvorili“ domaći teren u A2 Regionalnoj ligi vaterpolista. U premijernoj utakmici večeras na Kantridi slavio je Solaris rezultatom 10:14.

Pritom ih je nosio vratar Martin Šparada koji je efektno blokirao domaće napade, dok su njegovi kolege s druge strane poentirali. U konačnici, Primorje EB pružilo je solidan otpor, ali nedovoljan za preokret i pobjedu.

‘Slab Start’: Primorje EB Na Domaćem Bazenu Poraženo Od Solarisa

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank