FOTO/VIDEO HNK Orijent 1919 pobijedio NK Vinogradar u derbiju kola: Izvrsna utakmica razgalila navijače

Navijači HNK Orijent 1919 ponovo su imali prilike vidjeti odličnu utakmicu uz brojne golove, od kojih je većina završila u mreži gostiju. Prvak je poražen s visokih 4:1, a domaći nogometaši nisu niti u jednom trenutku prepustili dominaciju na terenu.

Rijeka – Stogodišnjak s Krimeje i dalje je poletan, a danas je pred brojnom publikom na svom stadionu uspio poraziti NK Vinogradar koji je već osigurao prvo mjesto na trećeligaškoj ljestvici.

Navijači HNK Orijent 1919 ponovo su imali prilike vidjeti odličnu utakmicu uz brojne golove, od kojih je većina završila u mreži gostiju.

Prvak je poražen s visokih 4:1, a domaći nogometaši nisu niti u jednom trenutku prepustili dominaciju na terenu. Vinogradare je načeo Fatić u 40. minuti i olakšao „crvenima“ odlazak na odmor.

Vodstvo je u 60. minuti udvostručio Weitzer, potvrdivši tako kako Orijent ide prema nastavku pobjedničkog niza.

U 68. minuti nadu gostima nakratko je donio Kurečki, no tek na petnaestak minuta. U 83. minuti Monjac je potvrdio domaću pobjedu s golom za 3:1, a u 87. konačni rezultat od 4:1 postavio je Weitzer svojim drugim pogotkom.

HNK Orijent 1919 Pobijedio NK Vinogradar U Derbiju Kola: Izvrsna Utakmica Razgalila Navijače

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank