FOTO/VIDEO Opatija i Grobničan prošli u finale Županijskog nogometnog kupa

Djelić atmosfere s utakmice u Opatiji provjerite u fotogaleriji i video prilogu u nastavku…

Opatija – Nogometaši Opatije izborili su finale Županijskog nogometnog kupa u srazu protiv ekipe Krka. U čvrstoj utakmici punoj muških duela Opatijci su pogocima Antonia Pejanovića prošli u finale.

Prvi put mreža se tresla u 10 minuti, a Krk je do izjednačenja stigao pred sam kraj prvog poluvremena. Opatijci su mogili ranije riješiti pitanje pobjednika da je Petanek u 74. minuti realizirao jedanaesterac, ali mu ga je vratar Krka obranio.

I kad je tristotinjak gledatelja pomislilo da će pitanje pobjednika biti riješeno u ruletu jedanaesterca iz jednog slobodnog udarca kada je nakon greške gostujućeg vratara Pejanović poentirao za 2:1 za pobjedu i prolaz u finale.

NK Opatija : NK Krk 2:1
Igralište Opatije
Gledatelja: 300
Sudac: Marko Linić (Rijeka)
OPATIJA: Iveša, J. Rudan (od 65′ Ugrina), Petanjek, Jukičić, Flego (od 52′ Bogolin), Lazić, Bertoša, Pejanović, Furijan, Krešić (od 76′ I. Kovačević), Vlatković.
KRK: Magaš, Con, Kurolt, Brdar, Čuturilo, Totić, Golić, Josipović, Zec, Frančišković, Malinić.

Orijentaši nisu uspjeli izboriti finale Županijskog kupa, a pobjedu Grobničanu donijeli su Pilčić i Prtenjača.

NK Grobničan – Orijent 1919 2:0
MAVRINCI Stadion Adelija Beba Haramija
Gledatelja: 400. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav). Strijelci: 1:0 Pilčić, 2:0 Prtenjača.
GROBNIČAN: Srok, Jukić, Bosančić, Miculinić, Brdar, Pilčić, Gundić, Prtenjača, Babić, Linić, Grgić.
ORIJENT 1919: Popović, Čanković, Jergović, Žeželj, Iličić, Fumić, Weitzer, Monjac, Tadejević, Mohorovičić, Vidas.