Juniori Rijeke pobijedili Rudeš i preuzeli vodstvo na prvenstvenoj ljestvici

Gosti su do kraja utakmice uspjeli smanjiti preko Tepšića što je ujedno bio prvi gol kojega su juniori Rijeke primili ove sezone.

Rijeka – Juniori Rijeke pobijedili su Rudeš 3:1 u utakmici trećeg kola Prve HNL. Rijeka je tako nastavila pobjednički niz stigavši do trećeg slavlja i ujedno preuzevši prvo mjesto na ljestvici.

Rijeka je dominirala od prve minute, gosti su stajali u bloku čuvajući prilaze golu čvrstim blokom.

Rijeka je povela u 34. minuti. Nakon slobodnog udarca, i uigrane akcije, Bilić je ubacio na drugu vratnicu, a Galešić je pospremio loptu u mrežu – 1:0.

U drugom poluvremenu Rijeka je nastavila pritiskati, drugi gol stigao je u 55. minuti. Nakon kontre, Jelavić je prošao s desne strane, ušao u kazneni prostor i pogodio suprotan kut – 2:0.

Rijeka je pobjedu potvrdila u 69. minuti. Bilić je povukao kontru i odigrao za Ajanovića koji se riješio pratnje i proigrao Rovisa – 3:0.