Juniori Rijeke svladali Hrvatski dragovoljac za drugu pobjedu u sezoni

Izabranici Renata Pilipovića nastavili su s dobrim navikama na otvaranju sezone u utakmici u kojoj su gledatelji vidjeli četiri pogotka, tri penala i dva crvena kartona.

Rijeka – Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Hrvatski dragovoljac u utakmici drugog kola Prve HNL. Izabranici Renata Pilipovića nastavili su s dobrim navikama na otvaranju sezone u utakmici u kojoj su gledatelji vidjeli četiri pogotka, tri penala i dva crvena kartona.

Rijeka je povela u 45. minuti, posljednjim trenucima prvog poluvremena. Bušnju je u kaznenom prostoru oštrim prekršajem zaustavio vratar Marić, a Matoc je pokazao na bijelu točku.

Bušnja je, kao i u ogledu prvog kola, preuzeo odgovornost i poentirao – 0:1.

Ipak, već u četvrtoj minuti drugog poluvremena, domaćin se vratio u igru. Hrvatski dragovoljac izborio je kazneni udarac kojega je realizirao Babin – 1:1.

Rijeka je u 68. minuti stigla do novog penala, ali i brojčane prednosti. Crnojević je grubim prekršajem zaustavio Svetića i Matoc je uz kazneni udarac igraču Hrvatskog dragovoljca pokazao i crveni karton.

Bušnja je još jednom preuzeo odgovornost i poentirao – 1:2. Rijeka nije dugo imala brojčanu prednost, Matulja je u 69. minuti zaradio drugi žuti karton zbog odugovlačenja igre.

Ipak, Rijeka je uspješno privela utakmicu kraju potvrdivši pobjedu u 88. minuti. Liber je ubacio iz slobodnog udarca, a Biškupović je poentirao glavom – 1:3.