VIDEO Juniori Rijeke upisali visoku pobjedu protiv Varaždina – Mitrović upisao hat-trick

Bijeli su u Varaždinu bili razigrani, uz šest golova, stvorili su još nekoliko odličnih prilika.

Varaždin – Juniori Rijeke pobijedili su Varaždin 6:0 i tako uvjerljivo stigli do četvrte prvenstvene pobjede i maksimalnih 12 bodova na vrhu ljestvuce. Izabranici Renata Pilipovića nadigrali su suparnika u prvom dijelu postigavši šest golova, te su tako ponovo zasjeli na prvo mjesto prvenstvene ljestvice. Bijeli su u Varaždinu bili razigrani, uz šest golova, stvorili su još nekoliko odličnih prilika. Rijeka je povela u četvrtoj minuti, nakon duplog pasa Mitrović je poentirao – 0:1.

Nakon lijepog prodora, na 0:2 povisio je Bušnja u 12. minuti – 0:2. Samo minutu kasnije Mihalić je postigao autogol (0:3) i tu je pitanj pobjednika bilo riješeno. U 21. minuti Bušnja je lijepo proigrao Mitrovića koji je prebacio vratara Balažineca – 0:4. Sedam minuta kasnije Bušnja je realizirao najstrožu kaznu (0:5), a Rijeka je priču zaključila u 33. minuti. Morić je ubacio, Mitrović je ušao na prvu stativu i poentirao za 0:6 i svoj hat-trick.

1. HNL juniori, 4. kolo
Varaždin – Rijeka 0:6
Stadion Gradski stadion
Gledatelja 200
Sudac: Mario Zebec (Varaždin)
Strijelci: 0:1 Mitrović (4′), 0:2 Bušnja (12′), 0:3 Mihalić (13′-ag), 0:4 Mitrović (21′), 0:5 Bušnja (28′-11m), 0:6 Mitrović (33′)
Žuti kartoni: Cerovčec, Golub, Havelka, Mezga (Varaždin), Morić, Jelavić, Bošnjaković, Smolčić (Rijeka).

Varaždin: Balažinec (od 81′ Bratuša), Cerovčec, Crnčec (od 81′ Šprem-Veljavečki), Mihalić, Radeljić (od 51′ Petrinec), Možanić (od 46′ Golub), Dedić (od 46′ Mezga), Havelka, Mašić, Mešnjak (od 27′ Blažeković), Takiguchi (od 81′ Blažeković).

Rijeka: Pandur, Smolčić, Jelavić (od 58′ Biškupović), Bušnja (od 46′ Bošnjaković), Mitrović, Ivančević (od 87′ Antanasković), Morić (od 75′ Listar), Zrilić, Svetić, Putnik, Rupčić.