Kadeti i pioniri HNK Rijeke pobjedom i remijem započeli su svoja HNL prvenstva

Utakmicu kadeta u kojoj su se bijeli s lakoćom obračunali s vršnjacima iz Koprivnice na domaći je kolosijek već u sedmoj minuti skrenuo Noel Bilić prekrasnim pogotkom nakon solo prodora po desnoj strani.

Rijeka – Kadeti i pioniri HNK Rijeke jučer su na igralištu Robert Komen započeli svoja nacionalna prvenstva dvostrukim srazom sa Slaven Belupom.

Kadeti Rijeke prvenstvo su otvorili uvjerljivom pobjedom rezultatom 6:0. Utakmicu u kojoj su se bijeli s lakoćom obračunali s vršnjacima iz Koprivnice na domaći je kolosijek već u sedmoj minuti skrenuo Noel Bilić prekrasnim pogotkom nakon solo prodora po desnoj strani. Do kraja poluvremena gosti su po loptu u mrežu
morali još tri puta. I u drugom poluvremenu nastavila se riječka dominacija tako da je konačni rezultat od 6:0 potvrdio objektivno stanje na terenu. U listu su se strijelaca na ovoj utakmici osim Noela Bilića s dva gola upisali i Tornato, Ajanović i Jelić s također postignuta dva pogotka.

Stariji pioniri Rijeke nisu bili tako uspješni kao stariji kolege. Iako su bili bolji protivnik kroz cijelu utakmicu, propustivši nekoliko izglednih prilika pred vratima gostiju nisu uspjeli svoju prvenstvenu kampanju otvoriti maksimalnim učinkom od tri boda.