Klub dizača utega Kvarner osvojio drugo mjesto na 2. kolu Ekipnog prvenstva Hrvatske

Najbolji pojedinac u ekipi Kvarnera bio je Zlatko Kišić s ostvarenih 307,2 sinclair bodova, a vrijedan rezultat napravio je i Korino Prijić, mlada perspektiva kluba, koji je zabilježio 300,7 bodova.

Rijeka – Na 2. kolu Ekipnog prvenstva Hrvatske u dizanju utega za muškarce koje je održano prošle subote u prostorijama Kluba dizača utega Split Matadura na Gripama, ekipa Kluba dizača utega Kvarner iz Rijeke osvojila je drugo mjesto s ukupno ostvarenih 1379,8 sinclair bodova. Time je Kvarner popravio plasman u odnosu na prethodno kolo te je trenutno u ukupnom poretku na 2. mjestu. Ekipa Kvarnera nastupala je u sastavu: Korino Prijić, Boran Berak, Zlatko Kišić, Adriano Čubrič i Saša Čegar.

Najbolji pojedinac u ekipi Kvarnera bio je Zlatko Kišić s ostvarenih 307,2 sinclair bodova, a vrijedan rezultat napravio je i Korino Prijić, mlada perspektiva kluba, koji je zabilježio 300,7 bodova. Oba natjecatelja su podignula i svoje službene osobne rekorde: Korino Prijić – tjelesna težina 68,4kg, trzaj 100kg, izbačaj 125kg, olimpijski biatlon 225kg; Zlatko Kišić – tjelesna težina 79,3kg, trzaj 112kg, izbačaj 138kg, olimpijski biatlon 250kg.