Krka cup: Morčići Rijeke osvojili dva prva mjesta u Novom Mestu

Morčići Rijeke (U-11) osvojili su prvo mjesto bez poraza na turniru. Riječki nogometaši u skupini su osvojili prvo mjesto, te su do finala stigli bez poraza. U finalnom ogledu pobijedili su Ivančicu 2:1, a najboljim igračem turnira proglašen je Lovro Pap.

Rijeka – Morčići Rijeke u kategorijama U-11 i U-9 osvojili su prva mjesta na turniru Krka cup održanom u Novom Mestu

Najbolji strijelac turnira bio je Noel Čirjak.

U konkurenciji do devet godina Rijeka (bordo) u finalu je pobijedila Krku 2:0. U skupini Rijeka je svladala Posavje 4:0, Bilje 11:0, Ribnicu 6:0, te je remizirala protiv Triglava 0:0. U osmini finala svladala je prvu ekipu Rudara iz Labina 7:0, u četvrtfinalu Primorje 4:0, te u polufinalu Trnje 4:0.

Rijeka (bijeli) u polufinalu je poražena od Krke nakon izvođenja jedanaesteraca 2:3 (0:0), te je u ogledu za treće mjesto poražena od Trnja (0:1).

Rijeka (bijeli) u skupini je svladala Belu Krajinu 1:0, Krško 6:0, Šenčur 4:0 i Krku II 7:0. U osmini finala svladala je drugu ekipu Rudara iz Labina 8:0, te u četvrtfinalu Posavje 1:0.

Marin Nekić (Rijeka bordo) bio je najbolji strijelac turnira, te je dobio nagradu za najljepši potez turnira, dok je Gabriel Gašparac (Rijeka bijeli) bio najprecizniji igrač turnira.

RIJEKA (U-11): Vito Kovač, Lukas Murica, Lukas Ujčić, Roko Lerga, Davor Bistre, Karlo Kopić, Ivano Jurišević, Dino Ilijazi, Noel Čirjak, Mauro Mrvoš, Vito Adamović, Marko Ivančok, Gabriel Butković, Adrijan Ćumurdžić, Adrian Vrčić, Dominik Dokić, Lovro Pap.

RIJEKA (U-9 bordo): Dario Đukić, Toni Vuković, Marin Nekić, Petar Jelavić, Mauro Prole, Šime Iskra, Tomislav Tomić, Maro Tomić, Niko Pozder.

RIJEKA (U-9 bijeli): Karlo Krivačić, Ivan Desanti, Lucas Bušljeta, Gabriel Gašparac, Niko Čargonja, Fran Čargonja, Toni Travalja, Gabriel Smiljan, Luka Uljan-Poklar.