Kvarnerska rivijera: Pobjede Venezije, Vinodola i Domžala

U posljednjim trenucima utakmice, Venezia je uspjela doći do drugog pogotka i vrijedna tri boda.

Rijeka – Nogometaši Pomorca izgubili su od Venzije (1:2) u utakmici trećeg kola skupine A 66. izdanja Kvarnerske rivijere, dok su Domžale i Vinodol upisali pobjede. Vinodol je slavljem protiv Udinesea osigurao drugi krug.

Venezia je u prvom dijelu propustila nekoliko sjajnih prilika, vratar Pomorca Nikola Vidovića sjajno je zaustavio pokušaje Pasqualata, te Ervaza. Ujedno, u 34. minuti Pasqualatov udarac glavom zaustavila je greda.

U 43. minuti Brambille je ostao sam u kaznenom prostoru, udarac glavom otišao je pored gola. I onda je Pomorac poveo.

U 45. minuti nakon kornera, Golić je sjajno pogodio glavom – 1:0. Venezia je krenula pritiskati, a u 68. minuti Kostrenjani su propustili priliku slomiti suparnika.

Satinović je povukao kontru i odigrao na Golića koji je ostao sam, ali njegov udarac obranio je vratar Venezije.

I onda je u 72. minuti Bance pucao iz kontakta, a sudac Cvijović je pokazao na bijelu točku iako je ostao dojam da je nogometaš Pomorac izbio loptu u korner. Pupa je preuzeo odgovornost i pogodio – 1:1.

Rezultati 3. kola, skupina A: Pomorac – Venezia 1:2. Skupina C: OŠK Omišalj – Domžale 0:4. Skupina D: Vinodol – Udinese 2:0.