Mlađe nade Primorja na PH osvojile treće mjesto

Mladi vaterpolisti Primorja su na ovom natjecanju ostvarili solidan uspjeh osvojivši treće mjesto u državi. Primorjaši su u utakmici za treće mjesto bili bolji od vršnjaka iz šibenskog Solarisa rezultatom 15:6.

Vukovar – Prošlog je tjedna od 29. kolovoza do 2.rujna u Vukovaru održano Prvenstvo Hrvatske u vaterpolu za mlađe nade. Ovo je natjecanje u najmlađoj uzrasnoj kategoriji natjecateljskog ranga okupilo 17 ekipa koje su se međusobno borile za titulu prvaka Hrvatske. Mladi vaterpolisti Primorja su na ovom natjecanju ostvarili solidan uspjeh osvojivši treće mjesto u državi. Primorjaši su u utakmici za treće mjesto bili bolji od vršnjaka iz šibenskog Solarisa rezultatom 15:6.

Bez obzira na osvojeno odličje valja naglasiti da je ovo uzrast čiji je primarni cilj stjecanje iskustva, stvaranje osjećaja timskog duha i privikavanje mladih sportaša na svijet natjecateljskog sporta. Prvaci Hrvatske u kategoriji Mlađe nade su vaterpolisti splitskog POŠK-a dok su drugo mjesto osvojili vaterpolisti Zadra.