Novi trobod ‘črljeno-belih’ – Orijent u gostima pokazao odličnu igru i svladao Cibaliu

Cibalia je izjednačila dvadesetak minuta nakon početka drugog dijela, a čovjekom odluke ponovo se pokazao Mateo Monjac koji je u 87. minuti matirao domaćeg vratara nakon izvrsne akcije, postavivši konačnih 1:2 za Orijent.

Vinkovci – Nova tri boda upisali su danas nogometaši Orijenta i učvrstili riječki klub na visokoj drugoj poziciji Druge HNL. U 12. kolu prvenstva „žrva“ Krimejčana bila je Cibalia, koja sada u ligi drži „zrcalnu“ poziciju Orijentu – drugu otpozadi.

Goste je vrlo rano, već u 16. minuti, u vodstvo doveo Fatić i s tim minimalnim vodstvom Orijenta zaključeno je prvo poluvrijeme u kojem su „črljeno-beli“ dominirali terenom. Cibalia je izjednačila dvadesetak minuta nakon početka drugog dijela, a čovjekom odluke ponovo se pokazao Mateo Monjac koji je u 87. minuti matirao domaćeg vratara nakon izvrsne akcije, postavivši konačnih 1:2 za Orijent.

U sljedećem kolu Riječani dočekuju Hrvatski dragovoljac, još jedan tim sa začelja 2. HNL.