Novi uspjeh pomlatka: Rijeka pobijedila Istru 1961 u finalu županijskog Kupa

Rijeka je na gostovanju u Puli stigla do vrijedne pobjede i nastavka natjecanja u Kupu Hrvatske.

Rijeka – Kadeti Rijeke pobijedili su Istru 1961 3:1 u finalu Županijskog kupa. Rijeka je na gostovanju u Puli stigla do vrijedne pobjede i nastavka natjecanja u Kupu Hrvatske.

Istra 1961 bolje je otvorila utakmicu i povela pogotkom Lisice već u četvrtoj minuti.

Rijeka se u igru vratila u 23. minuti kada je Valjan lijepo pogodio iz slobodnog udarca.

Bijeli su utakmicu prelomili u nastavku. U 52. minuti Lazar je odigrao za Bilića koji je zatresao mrežu udarcem  s dvadesetak metara – 1:2.

Rijeka je pobjedu potvrdila samo šest minuta kasnije drugim pogotkom Noela Bilića. Simčić i Bilić odigrali su lijepu kombinaciju, a Bilić pogodio suprotni kut – 1:3.