Pioniri Rijeke u finalu Memorijalnog turnira Petar Radaković

U drugom polufinalu Domžale su pobijedile Lokomotivu 3:1, a finalni ogled na rasporedu je danas od 15.50 sati na stadionu Robert Komen.

Rijeka – Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Rudar 3:0 i izborili finale u 48. izdanju Memorijalnog turnira “Petar Radaković”.

Rijeka je od prve minute krenula napadački, ali gosti su se odlično branili sve do 18 minute kada su bijeli napokon probili gostujuću obranu.

Nakon lijepe akcije po desnoj strani, Berisha je ostao sam u kaznenom prostoru i poentirao – 1:0.

Rijeka je veliku priliku imala u 23. minuti, Pučić je ostao sam u kaznenom prostoru, ali njegov udarac je na crti blokirao branič Rudara.

Rijeka je udvostručila prednost u 25. minuti, Žlibanović je odlično ubacio iz slobodnog udarca, braniči Rudara nisu dobro očistili loptu, a Berisha je poentirao po drugi put – 2:0.

Bijeli su i u nastavku bili kvalitetniji sastav, potvrda pobjede stigla je u 51. minuti kada je Berisha zaključio hat-trick – 3:0.