Pobjedom nad Goricom na domaćem terenu RK Zamet osigurao nova dva boda

U 10. kolu Premijer lige Zamet će ponovno na domaćem terenu igrati protiv Sesveta i to u subotu, 1. prosinca.

Rijeka – Rukometni klub Zamet jučer je, u utakmici 9. kola Premijer lige odigrana utakmica, pobijedio RK Goricu rezultatom 34:30 i tako osigurao nova dva boda.

U prvim minutama utakmice Gorica je krenula vrlo borbeno i otvara susret s tri gola, no Zamet vrlo brzo dostiže rezultat te izjednačava već u 9. minuti s tri uzastopna gola od koja dva postiže Glavaš i jedan Martinović. Prvo poluvrijeme obilježila je neizvjesna igra te konstantna borba za prevagu pa se tako čak osam puta na semaforu našao izjednačen rezultat. Pred kraj prvog poluvremena Zamet ostvaruje veću razliku te se nakon tri uzastopna gola – dva Glavaševa i jedan Martinovićev te još nekoliko zanimljivih akcija na odmor ide s dva gola razlike u korist Zamećana.

Drugo poluvrijeme započelo je dinamičnom igrom s obje strane gdje Zamet ipak neprestano Goricu ostavlja iza sebe na nekoliko golova razlike. U 45. minuti Babić postiže dva gola, a Glavaš treći pa do 48. minute Zamet vodi s čak šest golova razlike. Do kraja utakmice, Gorica nije uspjela dostići Zamet pa utakmica završava s četiri gola razlike u korist Zameta.

Kod Zameta su se istaknuli Tin Lučin i Patrik Martinović s 6 pogodaka te Filip Glavaš s čak 11. Kod Gorice Ivan Žarković je imao 5 pogodaka, Ivan Laljek 6 te Davor Ćavar 10.