Šesto izdanje OPEN DAYS VOLLEYBALL turnira proteklog je vikenda održano u Rijeci

Dvorane na Zametu i Trsatu bile su domaćini 5 talijanskih i 10 ekipa s područja naše županije koje su se natjecale u tri uzrasne kategorije za naslov najboljih.

Rijeka – Šesto po redu izdanje međunarodnog odbojkaškog turnira pod nazivom “OPEN DAYS VOLLEYBALL” održano je proteklog vikenda u Rijeci. Dvorane na Zametu i Trsatu bile su domaćini 5 talijanskih i 10 ekipa s područja naše županije koje su se natjecale u tri uzrasne kategorije za naslov najboljih.

Ukupni broj od čak 250 sportašica dokaz je da ovaj turnir raste iz godine u godinu i da njegova dobra organizacija svake godine privlači sve više i više ekipa.

U kategoriji do 18 godina prvo su mjesto osvojile odbojkašice HAOK Rijeka, druge su bile vršnjakinje iz ŽOK Sušak dok je treće mjesto osvojila ekipa Volley Samarcanda Resana. U konkurenciji igračica do 16 godina prvo je mjesto osvojila ekipa OK Rječina, drugo je mjesto osvojila talijanska ekipa Volley Silea dok su treće mjesto osvojile odbojkašice OK Sveti Matej. U najmlađoj kategoriji, onoj do 14 godina najbolja je bile ekipa OK Sveti Matej, drugo je mjesto osvojila ekipa OK Turnić dok su treće mjesto osvojile mlade odbojkašice HAOK Rijeka.

Ovaj su turnir zajedničkim snagama organizirali Riječki sportski savez, Odbojkaški savez PGŽ i Ženski odbojkaški klub Sušak.