Stariji pioniri Rijeke savladali Istru 1961 – Begović pogodio za pobjedu

Ključan trenutak utakmice dogodio se u sedmoj minuti. Nakon kornera, Din Begović bio je najviši i udarcem glavom poentirao za pogodak, koji će se kasnije, pokazati ključnim.

Rijeka – Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 1:0 u utakmici petog kola Prve HNL. Rijeka je s nova tri boda ostala u vrhu ljestvice upisavši treću pobjedu ove sezone.

Rijeka je u prvom dijelu imala još nekoliko izglednih situacija, ali nisu uspjeli povećati vodstvo.

Drugi dio donio je dosta pogrešaka na obje strane u igri, ali Rijeka je na kraju sačuvala prednost i osvojila vrijedna tri boda.