Uspjeh stolnotenisača STŠK Srdoči na međunarodnom turniru u Dugom Selu – Sena Smailji osvojila 42. turnir Đuro Dubenik

Sena Smailji je u finalu kadetske konkurencije savladala igračicu osječke Olimpije Marlu Vidaković rezultatom 3:2

Dugo Selo – Proteklog vikenda u Dugom Selu odigran je 42. međunarodni memorijal Đuro Dubenik. Ove godine na turniru je nastupilo 405 igrača i igračica iz 54 kluba.

Na turniru su s uspjehom nastupili i mladi stolnotenisači STŠK Srdoči Filip Štimac, Frane Erjavac, Patrik Mijić, Kaso Smailji, Sena Smailji i najmlađa Leona Kafadar.

Sena Smailji (STŠK Srdoči) ostvarila je zapažen rezultat. U konkurenciji 43 mlađih kadetkinja osvojila je prvo mjesto pobijedivši u finalu nakon maratonskog meča članicu osječke Olimpije Marlu Vidaković s 3:2.

Sena je imala težak susret i u četvrtfinalu, ali je nakon pet setova prošla Stellu Šaš (STK Koprivnica) rezultatom 3:2. U polufinalu Sena je bila uspješnija od Zrinke Rebić predstavnice STK TIS iz Zagreba rezultatom 3:0. U kategoriji kadetkinja Sena je posustala u 1/8 finala gdje je bolja od nje bila Jelena Vukelić iz STK Varaždina rezultatom 3:1.

Frane Erjavac u juniorskoj kategoriji i Kaso Smailji u kadetskoj konkurenciji ostvarili su po jednu pobjedu u svojim kvalifikacijskim skupinama što nije bilo dovoljno za prolaz.