Uspješan nastup atletičara AK Kvarner na državnom prvenstvu za mlađe juniore – Vuletić prvak, Ban viceprvak Hrvatske

Najbolji rezultat ostvario je Ivan Vuletić koji je u utrci na 3000 metara osvojio zlato, istrčavši zadanu dionicu za 9:34.38 minuta

Ivan Vuletić

Zagreb – Protekle se subote u Zagrebu, u organizaciji AK Agram održalo Dvoransko prvenstvo Hrvatske za mlađe juniore i mlađe juniorke. Predstavnici AK Kvarner na ovom su natjecanju ostvarili impresivne rezultate. Najbolji rezultat ostvario je Ivan Vuletić koji je u utrci na 3000 metara osvojio zlato, istrčavši zadanu dionicu za 9:34.38 minuta. Druga medalja atletičara Kvarnera djelo je Antonia Bana. Antonio je u utrci na 1500 metara osvojio srebro i time se okitio titulom viceprvaka Hrvatske.

Ivan Margetić bio je sedmi u skoku uvis preskočivši iz drugog pokušaja 170 centimetara, Ivan Ostojić osvojio je dva deseta mjesta, u utrci na 60 metara prepone (9.34) i skoku udalj (5,65), dok je Lena Valerijev bila 11. u utrci na 800 metara (2.37.37). Službene rezultate natjecanja možete pogledati na linku ispod teksta.