Uspješan nastup Dragane Ciganović i Irene Vlahinić na Europskom master prvenstvu u Veneciji

Dragana Ciganović je u utrci 80 metara prepone u kategoriji W40 osvojila peto mjesto i postavila novi hrvatski rekord, dok je Irena Vlahinić u skoku u vis u istoj kategoriji osvojila treće mjesto

Venecija – Starije atletičarke Kvarnera, Dragana Ciganović i Irena Vlahinić opet su nastupile za hrvatsku reprezentaciju i na Europskom master prvenstvu u Veneciji osvojile treće i peto mjesto u svojim disciplinama.

Dragana je trenerica u atletskoj igraonici, nekadašnja hrvatska reprezentativka i višestruka državna prvakinja, koja je na Europskom prvenstvu trčala u utrci na 80 metara prepone u kategoriji W40, utrku završila za 13.36 sekundi i postala hrvatska rekorderka! Još se svi sjećamo Ireninog svjetskog zlata u visu u kategoriji W40 koje je osvojila u Torunu nakon što je preskočila 155 centimetara. U Veneciji je preskočila centimetar manje iz trećeg pokušaja i osvojila treće mjesto u kategoriji atletičarki od 35 do 45 godina.