Uspješan nastup Torpedo runnersa na Pulskoj Xici – Andrea Tuđa i Damjan Dabović osvojili srebro i broncu

Riječke je Torpedo runnerse na ovoj utrci predstavljalo čak 34 trkača a najbolje su rezultate ostvarili Andrea Tuđa i Damjan Dabović. Andrea je u cilj ušla kao drugoplasirana u ženskoj konkurenciji s vremenom 42:30, dok je Damjan u muškoj konkurenciji ciljem prošao kao treći s vremenom 37:57.

Pula – Protekle je subote na ulicama Pule održano treće izdanje Pulske Xice – utrke na 10 km. Noćna utrka na kojoj je nastupilo čak 397 natjecatelja održala se u centru grada dok je cilj organiziran u legendarnoj Areni. Budući da se istovremeno u Puli održavao i Festival Visualia, trkači su na ruti utrke obilazili impresivne svjetleće efekte i instalacije koje su dodatno naglašavale spektakularan ambijent.

Najbolji u muškoj konkurenciji bio je Dino Bošnjak, dok je prvo mjesto u ženskoj konkurenciji osvojila Mirjana Šimek Bilić.

Nakon nastupa u Puli, Torpedo runnersi će nastupiti u Ljubljani na utrci punog naziva Volkswagen 23rd Ljubljana Marathon te u Valenciji na utrci Valencia Half Marathon Trinidad Alfonso EDB koja će se održati 28. listopada ove godine.