Zapažen uspjeh Streljačkog kluba Policajac – Na Trofeju neovisnosti u Zagrebu Nenad Pintarić osvojio prvo a ekipa SK Policajac drugo mjesto

Ovo je natjecanje okupilo 11 ekipa i 42 strijelca iz cijele Hrvatske a strijelci Streljačkog kluba Policajac iz Rijeke ostvarili su vrhunske rezultate.

Zagreb – 18. izdanje Trofeja neovisnosti održalo se 14. listopada u Zagrebu, na automatskoj streljani Vrapčanskipotok. Ovo je natjecanje okupilo 11 ekipa i 42 strijelca iz cijele Hrvatske a strijelci Streljačkog kluba Policajac iz Rijeke ostvarili su vrhunske rezultate.

Nenad Pintarić, policijski službenik u Sektoru kriminalističke policije Policijske uprave primorsko-goranske u pojedinačnoj je konkurenciji osvojio prvo mjesto u gađanju VK puškom kalibra 7,9mm na 300 metara. U ekipnoj je konkurenciji ekipa SK Policajac, za koju je također nastupio i Nenad Pintarić osvojila drugo mjesto. Osim Pintarića za riječku su ekipu nastupili i Željko Fagnjen kao voditelj ekipe te strijelci Ivica Morić i Miljenko Rosković.

Uspješan nastup na ovom natjecanju potvrda je kvalitetnog i napornog rada SK Policajac koji kontinuirano traje već više od dvadeset godina. Podsjećamo, krajem rujna ove godine nastupili su na Prvenstvu Hrvatske gdje su postigli odlične rezultate plasiravši se na treće mjesto u ekipnoj i Nenad Pintarić u pojedinačnoj konkurenciji u kategoriji VK puška 7,9 mm na 100 metara.