Ženski nogometni klub Rijeka osvojio jak međunarodni turnir Agram u kategoriji U-15

Na turniru su se natjecale i članice riječkog kluba uzrasta U-13, koje su osvojile 4. mjesto.

Rijeka – Ženski nogometni klub Rijeka osvojio je jaki Međunarodni malonogometni turnir Agram 2020 u konkurenciji do 15. godina. Riječke nogometašice zlato su zaslužile odnijevši pobjedu nakon boljeg izvođenja sedmeraca u finalnoj borbi protiv Krima.

U polufinalu su nadjačale ekipu Ferencvaroša, a u četvrfinalu, nakon prolaska skupine, Riječanke su bile bolje od Međimurja. Treće mjesto osvojio je Agram u dvoboju protiv Ferencvaroša.

ŽNK Rijeka dao je i najbolju strijelkinju turnira, Lauru Vlastelicu, kao i najbolju igračicu Petru Mikulicu.