Adria Oil Škrljevo stigao do prve pobjede – Na Mavrincima ‘pao’ sinjski Alkar

Arhiva Torpedo media

Nakon razočaravajućih rezultata na startu prvenstva, ali i međunarodnih natjecanja, prva će pobjeda sasvim sigurno podići moral u ekipi Škrljeva, koja u odnosu na uspješnu prošlu sezonu donosi sasvim nova lica.

Mavrinci – Košarkaški klub Adria Oil Škrljevo upisao je jučer prvu ovosezonsku pobjedu. U 4. kolu HT Premijer lige na Mavrincima je „pao“ Alkar iz Sinja. Gostima je pripala prva četvrtina, no nakon toga domaćini su „dodali gas“ i u drugoj četvrtini slomili otpor Alkara te do odlaska na odmor poveli sa šest poena razlike.

I nakon pauze nisu popuštali, nego su dodatno namjestili „nišane“ te tricama prednost povećali do čak 14 poena, zadržavši prednost do samog kraja utakmice koja je završila rezultatom 87:74. Nakon razočaravajućih rezultata na startu prvenstva, ali i međunarodnih natjecanja, prva će pobjeda sasvim sigurno podići moral u ekipi Škrljeva, koja u odnosu na uspješnu prošlu sezonu donosi sasvim nova lica.