Članovi Triatlon kluba Rijeka ostvarili sjajne uspjehe na Prvenstvu Hrvatske

Najveći uspjeh za riječki klub ostvario je Renato Žic, koji je osvojio prvo mjesto u kategoriji muškaraca do 40 godina. Time je postao višestruki ovogodišnji prvak Hrvatske u toj kategoriji, budući da već ima zlato u sprint triatlonu.

Zagreb/Rijeka – Članovi riječkog Triatlon kluba Rijeka ostvarili su izvrsne rezultate na Prvenstvu Hrvatske u duatlonu za seniore koje se održalo proteklog vikenda na zagrebačkom Jarunu.

Natjecanje je uključilo 5 kilometara trčanja, 20 kilometara biciklističke utrke te dodatnih 2,5 kilometara trčanja.

Medalju je zaslužio i predsjednik kluba Damir Šegota, osvojivši 2. mjesto u muškoj kategoriji do 60 godina. Uz njih se natjecao i Miroslav Marić, kojeg je od pobjedničkog postolja udaljilo puknuće gume na biciklu.