Teška prometna nesreća kod Njivica na Krku: Poginuo 65-godišnji vozač, ozlijeđene dvije osobe

Autor: Portal Torpedo 20.06.2026

svijeca_lumin

Na državnoj cesti DC-102 kod Njivica 65-godišnji vozač prešao je u suprotni prometni trak i sudario se s dva vozila slovenskih registracijskih oznaka. Dvije osobe prevezene su u KBC Rijeka.

Rijeka - U teškoj prometnoj nesreći koja se jučer oko 14.15 sati dogodila na državnoj cesti DC-102 kod Njivica na otoku Krku smrtno je stradao 65-godišnji hrvatski državljanin, dok su dvije osobe ozlijeđene.

Prema informacijama policije, 65-godišnjak je upravljao osobnim vozilom riječkih registracijskih oznaka te je dolaskom u blagi lijevi zavoj prešao na prometnu traku namijenjenu kretanju vozila iz suprotnog smjera. Tom je prilikom udario u dva osobna vozila slovenskih registracijskih oznaka.

Vozač osobnog automobila preminuo je na mjestu nesreće.

U prometnoj nesreći ozlijeđeni su slovenski državljani u dobi od 22 i 48 godina. Liječnička pomoć pružena im je u KBC-u Rijeka, gdje su im utvrđene lakše i teže tjelesne ozljede.

Očevidom je rukovodila zamjenica Županijskog državnog odvjetništva u Rijeci, a tijelo preminulog vozača prevezeno je u Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku Medicinskog fakulteta u Rijeci radi obdukcije.

Zbog provođenja očevida državna cesta DC-102 bila je zatvorena za promet u oba smjera od 14.15 do 16.50 sati.

Policija nastavlja utvrđivati sve okolnosti i relevantne činjenice vezane uz ovu prometnu nesreću.

pocket icon
Više sa portala torpedo.media ...