DRAMA NA ŠUBIĆEVCU! Orijent pogotkom u posljednjoj minuti uzeo sva tri boda lideru lige

Kad se već činilo da će utakmica završiti miroljubivom podjelom bodova, u 3. minuti sudačke nadoknade uspjeli su Orijentaši ugrabiti sva tri boda i učvrstiti se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice.

Rijeka – Orijent je na Šubićevcu protiv vodeće ekipe Druge HNL, Šibenika, uzeo sva tri boda pokazavši tako da se „črljeno-beli“ vraćaju u formu nakon nekoliko blijedih izdanja početkom proljetnog dijela natjecanja.

Gosti su poveli u 39. minuti pogotkom Edina Fatića, osiguravši si tako „dobru atmosferu“ u svlačionici tijekom pauze na poluvremenu. Međutim, u drugom dijelu riječki igrači malo su se povukli, a domaćini pokazali više agresivnosti, što je rezultiralo i izjednačujućim pogotkom Nikole Raka u 66. minuti.

A kad se već činilo da će utakmica završiti miroljubivom podjelom bodova, u 3. minuti sudačke nadoknade uspjeli su Orijentaši ugrabiti sva tri boda i učvrstiti se na drugom mjestu prvenstvene ljestvice. Siguran egzekutor za 1:2 bio je Mateo Monjac.