FOTO Cibona uvjerljivo savladala Škrljevo @ Zagreb

Druga utakmica serije na rasporedu je u subotu, u 20 sati u dvorani na Mavrincima. Nekoliko fotografija s utakmice pogledajte u nastavku teksta…

Zagreb – U sklopu prve utakmice četvrtfinala doigravanja za prvaka Hrvatske, košarkaši Škrljeva gostovali su kod Cibone u Zagrebu.

Prva utakmice serije koja se igra na dvije pobjede koja se pred 200-tinjak gledatelja igrala u KC Dražen Petrović pripala je domaćim košarkašima koji su zasluženo svladali goste iz Škrljeva uvjerljivim rezultatom 88:65. Utakmica je u prve dvije četvrtine bila više – manje rezultatski izjednačena. Obje četvrtine su bolje otvorili domaći, dok su se pred kraj perioda igre u rezultatski egal vraćali gosti. Utakmica se prelomila u trećoj četvrtini u kojoj je Cibona stvorila značajniju razliku koju je do kraja utakmice znalački iskontrolirala. U redovima Cibone najraspoloženiji je bio Luka Žorić (23 koša, 8 skokova, 1 asistencija), dok je u redovima Škrljeva najbolji bio Jasmin Perković (21 koš, 6 skokova i 2 asistencije). Druga utakmica serije na rasporedu je u subotu, u 20 sati u dvorani na Mavrincima.