[FOTO] Jadranu derbi protiv Grobničana golom u 94. minuti, domaćini bijesni na suca

Dugo su trajale žučne rasprave nakon završetka utakmice…

Mavrinci – U derbiju prvog kola 3. HNL Zapad, ali i u jednom od najvećih derbija lige, Grobničan je na svom terenu izgubio od Jadrana 1:2. Činilo se da će domaćini osvojiti bodove. Crveni su poveli golom Prtenjače, na asistenciju Pilčića. Još nekoliko prilika imao je Grobničano, no vratar gostiju Pavlić na visokoj razini, kao i uvijek. Vodili su domaćini sve do 70. minute, kada stiže izjednačenje. Prava drama u finišu utakmice, Jadran postiže pogodak u 94. minuti. Domaćini ogorčeni, smatraju da je gol postignut iz zaleđa. Dugo su trajale žučne rasprave nakon završetka utakmice.

GROBNIČAN – JADRAN 1 :2