FOTO Junak iz Sinja preokrenuo na Krimeji: Orijent 1919 ponovo posrnuo na domaćem terenu

Rani pogodak „črljeno-belih“ djelovao je kao da će uspjeti upisati novu pobjedu pod vodstvom novog trenera Damira Milinovića.

Rijeka – Orijent je ponovo propustio priliku osvojiti bodove pred domaćom publikom. U zaostaloj utakmici na Krimeji nadvladao ih je Junak iz Sinja. Rani pogodak „črljeno-belih“ djelovao je kao da će uspjeti upisati novu pobjedu pod vodstvom novog trenera Damira Milinovića. U 6. minuti za vodstvo Orijenta zabio je Brdar iz jedanaesterca. Do kraja prvog poluvremena nekoliko šansi zabilježeno je na obje strane, no vratari su bili sigurni.

Početak drugog poluvremena nije odavao da će stvari teći suprotnim tijekom, no sredinom tog dijela utakmice Sinjani su uspjeli napraviti preokret u svega 5 minuta. Prvo je zabio Andrić u 65. minuti, da bi Barać iz „odbijanca“ prevario domaćeg vratara i u 69. minuti postavio konačnih 1:2.