[FOTO] Riječki vaterpolisti ‘potopili’ Solaris: Šibenčani pali na Kantridi

Rijeka – Vaterpolisti Primorja EB slavili su večeras na Kantridi protiv Solarisa. Nakon izjednačene borbe u prve dvije četvrtine, Riječani su u nastavku ostavili Šibenčane „na suhom“ i otplivali do treće pobjede protiv gostujuće momčadi ove sezone.

Domaći vaterpolisti rano su se odvojili na 3:1, no već početkom druge četvrtine gosti su stigli do minimalne prednosti s tri uzastopna gola. Nakon razmjene golova, na polovici utakmice Solaris je vodio 4:5.

Ključna za pobjedu bila je treća četvrtina. Nošeni sjajnim obranama Čubranića, riječki vaterpolisti ponovo su četvrtinu zaključili s prednošću 8:6. U posljednjoj četvrtini, prednost od dva gola su očuvali, za konačnih 11:9.