FOTO Rijeka odigrala najbolje poluvrijeme u Europi, Napoli jedva izjednačio

Već u prvih 10 minuta imali su “bijeli” dvije odlične prilike, a treću je u 13. minuti iskoristio Robert Murić.

Rijeka – Već dugo nismo vidjeli ovakvu Rijeku! Rastrčana, razigrana i raspoložena momčad Simona Rožmana od prvih se minuta postavila napadački i do samog kraja prvog poluvremena držala je favorizirani Napoli “na konopcima”. Već u prvih 10 minuta imali su “bijeli” dvije odlične prilike, a treću je u 13. minuti iskoristio Robert Murić. Kulenović je sjajno proigrao Murića koji je naciljao s 18 metara i pogodio!

Strijelac Murić ubrzo se ozlijedio i zamijenio ga je Yateke u 24. minuti, no Rijeka nije stala. Kulenović je u 25. i 28. imao dobre prilike koje je osujetio gostujući vratar Meret. Napoli sve do same završnice prvog dijela nije stigao do gola “bijelih”, a onda je u 43. minuti izjednačio iz praktički jedine prilike. Mertens je dočekao jednu loptu u kaznenom prostoru i oštro ubacio i Demme je zabio za 1:1 pred odlazak u svlačionice.