FOTO Tisuću gledatelja uživalo u nogometnom spektaklu za 100. rođendan Orijenta – Osijek slavio 1:2

Usprkos porazu, jer Osijek je slavio rezultatom 2:1, domaćini mogu biti ponosni na pokazanu igru, ali i rezultat koji sugerira da je razlika u kvaliteti između dva kluba daleko manja od onoga što bi sugerirala njihova trenutačna pozicija u hrvatskom nogometu.

Rijeka – Prijateljska utakmica „friškog stogodišnjaka“ s Krimeje i gostiju iz Osijeka pokazala je kako Orijent 1919 ima potencijal za velike stvari. Riječki trećeligaš ove godine obilježava 100. godinu postojanja, a dvoboj s jednim od najjačih hrvatskih prvoligaša danas je bio „prvi čin“ u proslavi te visoke obljetnice.

Osijek je poveo u 14. minuti pogotkom Marića, a na 0:2 povisio je u 26. minuti Pilj. No, drugo poluvrijeme proteklo je u znaku domaćina, a dobru igru okrunio je Iličić u 55. minuti koji je atraktivnim pogotkom zaradio aplauze i urlike zadovoljstva od više od tisuću gledatelja koji su se okupili na krimejskom stadionu.

Kako je izgledala ova sportska rođendanska proslava, provjerite u velikoj fotogaleriji…

Tisuću Gledatelja Uživalo U Nogometnom Spektaklu Za 100. Rođendan Orijenta – Osijek Slavio 1:2

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank