FOTO Triler za drugoligašku premijeru: Krcata Krimeja slavila uz remi Orijenta protiv Dinama II izboren u zadnjim sekundama

Pogonjeni dobrom atmosferom s tribina, domaći su nogometaši pružili odličnu partiju protiv favoriziranog Dinama II.

Rijeka – Fantastično je izgledao stadion na Krimeji za današnju premijernu drugoligašku utakmicu Orijenta pred domaćim navijačima, a pogonjeni dobrom atmosferom s tribina, domaći su nogometaši pružili odličnu partiju protiv favoriziranog Dinama II.

Crveno-bijeli su prvi poveli, u 33. minuti Monjac je izvrsnim ubačajem pronašao Iličića koji je pogodio gostujuća vrata na zadovoljstvo više od tisuću okupljenih gledatelja. Nije prvo poluvrijeme ponudilo previše drugih uzbuđenja – dominaciju na terenu i većinski posjed lopte uglavnom su imali igrači Dinama II, no loše ili nikako su koristili tu terensku inicijativu. Orijent je s druge strane pokazao više i zasluženo otišao na odmor s pogotkom prednosti.

Drugo poluvrijeme, otvoreno uz kišne kapi, donijelo je puno uzbudljiviju utakmicu, a nakon desetak minuta odlične igre, gosti su u 53. minuti uspjeli izjednačiti iz jedanaesterca. Nakon toga, obje momčadi pokazale su čvrst stav i krenule po pobjedu, otvarajući prilike pred suparničkim vratima. Nažalost, prvi su u prednost došli „modri“ koji su nakon perioda dominacije stigli do drugog gola u 77. minuti preko Šipoša.

Ipak, domaćini se nisu predavali i u zadnjih sekundama utakmice izjednačili su na 2:2. Nakon kornera, u gužvi se za loptu izborio Fumić i „zakucao“ je u mrežu za 2:2!

Triler Za Drugoligašku Premijeru: Krcata Krimeja Slavila Uz Remi Orijenta Protiv Dinama II Izboren U Zadnjim Sekundama

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank