[FOTO/VIDEO] Braća Sharbini nakon 12 godina ponovo zaigrala na Kantridi

Snimku utakmice, koju je u prijenosu uživo realizirao Novinet.hr, kao i veliku fotogaleriju pogledajte u nastavku teksta…

Rijeka – Nakon 12 godina braća Ahmad i Anas Sharbini zaigrala su na Kantridi. Ponovno u bijelom dresu, ovaj put OŠK Omišlja. Povratak je završio porazom OŠK-a od Lokomotive 1:2. Ahmad je ublažio poraz pogotkom u 90. minuti. Riječane je u vodstvo doveo Fumić, a na 2:0 povisio je Kružić.

Najopasniji u redovima gostiju bio je upravo Ahmad, najbolji strijelac 4. lige, koji je imao nekoliko prilika.

Lokomotiva – OŠK Omišalj 2:1 (2:0)

RIJEKA Stadion Kantrida. Sudac Jakovašić (Opatija).

Strijelci: 1:0 Fumić (22.), 2:0 Kružić (42.), 2:1 Ah. Sharbini (89.)

Žuti kartoni: Fumić (Lokomotiva), Mijić, An. Sharbini, Šimunović (OŠK Omišalj)

LOKOMOTIVA: Popović, Smiljanić (od 85. Krmpotić), Stojković, Radola (od 46. Levanić), Kružić (od 92. Seferi), Žarić (od 92. Babić), Fuštar, Sablić, Hasičić (od 72. Ferenčić), Erceg, Fumić

OŠK OMIŠALJ: Avdić, Kovačić, Hadžiomerović, Begaj (od 46. Daidžić), Ah. Sharbini, Shabanov (od 54. Conjar) Požega (od 46. Vidović), Šimunović, Turčić (od 62. Mihalović), Mijić, An. Sharbini