FOTO/VIDEO Napeti gradski derbi: Juniori Rijeke remizirali protiv vršnjaka Orijenta

U zanimljivom ogledu gosti su odlično otvorili utakmicu i poveli 0:2, a Rijeka je kroz utakmicu stvorila niz prilika, ali je na kraju stigla samo do boda.

Rijeka – Juniori Rijeke remizirali su protiv Orijenta 2:2 u utakmici 15. kola Prve HNL juniora. U zanimljivom ogledu gosti su odlično otvorili utakmicu i poveli 0:2, a Rijeka je kroz utakmicu stvorila niz prilika, ali je na kraju stigla samo do boda.

U šestoj minuti, nakon sjajne dubinske lopte, Zrilić je pobjegao obrani Rijeke i, unatoč pokušaju braniča Rijeke da ga zaustave,  nogometaš Orijenta uspio je zatresti mrežu.

Rijeka je uzvratila u 14. minuti Zrilić je iz drugog plana ušao sam, ali je udarac otišao pored gola.

Orijent je udvostručio prednost u 20. minuti. Nakon jedne duge lopte Zrilić je pobjegao obrani Rijeke, ušao u kazneni prostor i gurnuo za Ređepi je na drugoj vratnici zatresao mrežu – 0:2.

Rijeka nije imala sreće, u 21. minuti Biškupović je pucao s dvadesetak metara, ali je vratnica spasila goste.

U 52. minuti Ajanović je pucao nakon duge akcije, ali lopta je išla ravno u vratara.

Gol je stigao u 53. minuti. Ajanović je izborio slobodan udarac na rubu kaznenog prostora. Galešić je lijepo pogodio – 2:1.

Samo dvije minute kasnije Rijeka je izjednačila. Ajanović je ubacio s desne strane, Hodža je ostao sam u kaznenom prostoru i poentirao 2:2.

U 58. minuti, nakon ubačaja, Jelavić je pucao glavom i pogodio vratnicu. Lopta se odbila do Biškupovića koji je iz neposredne blizine pogodio gredu!.

Orijent je prijetio u 72. minuti, ali pokušaj Milinovića glavom otišao je pored gola.

Do kraja utakmice valja istaknuti pokušaje Hodže (75, 81′), te situaciju u 79. minuti kada je lopta u kaznenom prostoru pogodila Jovanovića u ruku, ali sudac je procijenio da se ne radi o kaznenom udarcu.

Napeti Gradski Derbi: Juniori Rijeke Remizirali Protiv Vršnjaka Orijenta

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank