[FOTO/VIDEO] Orijentu kup protiv Grobničana nakon penala

U nastavku pogledajte veliku fotogaleriju te video isječke s finala županijskog kupa…

Mavrinci – Orijent je osvojio županijski kup nakon penala. U regularnom dijelu finale kupa između Grobničana i Orijenta završilo je 1:1. Poveo je Grobničan nakon jedne bespotrebne pete obrane Orijenta na rubu kaznenog prostora. Grgić gađa rašlje iz kuta. Mogli su domaćini i stići do 2:0. Pilčić je pogodio stativu. Gosti nisu ozbiljno zaprijetili golu Grobničana sve do gola u 71. minuti. Jednu loptu iza leđa obrane Monjac je vratio do Hodže koji poravnava. Grobničana pada sa snagom, a Orijent osokoljen izjednačenjem diže ritam. Potom se vratar Srok dva puta baca u noge u situaciji jedan na jedan, Gercu i Putniku. Potez utakmice izveo je Grgić. Prošao je poput Messija, od centra nanizao trojicu igrača, izlazi pred vratar Berkovića, no više nije bilo snage i Berković spašava Orijent.

Grobničanu se nagnuo brod već nakon prva dva penala. Pilčić gađa visoko iznad prečke, a Jukiću Berković brani udarac. Za Orijent su bili precizni Fućak, Tadejević, Mulac i Monjac. Za Grobničan su pogodili Grgić i Blašković.

Grobničan – Orijent 1919 3:5 (1:1, 1:0)
MAVRINCI Stadion Adelije Bebe Haramija. Bez gledatelja: Sudac Bebek (Rijeka)
Strijelci: 1:0 Grgić (24.), 1:1 Hodža (71.). Jedanaesterci: Pilčić – promašaj, 1:2 Fućak, Jukić – Berković brani, Tadejević 1:3, Grgić 2:3, Mulac 2:4, Blašković 3:4, Monjac 3:5.
Žuti kartoni: Miculinić, Ivančević, Brdar, Jukić (Grobničan), Kokorović, Tadejević, Monjac (Orijent 1919)

GROBNIČAN: Srok, Ivančević, Jukić, Miculinić, Brdar, Matković, Babić (od 53. Blašković), Vukelić, Grgić, Prtenjača (od 70. Batarelo), Pilčić

ORIJENT 1919: Berković, Švrljuga (od 38. Putnik), Mulac, Tadejević, Kokorović (od 74. Burul), Fatić, Hodža (od 82. Srzentić), Črnko (od 46. Bosančić), Monjac, Fućak, Gerc