FOTO/VIDEO Prvenstvo Hrvatske u kickboxingu okupilo gotovo 300 natjecatelja iz čitave zemlje

Natjecanje u sportskoj dvorani Kostrena traje tijekom čitavog dana uz slobodan ulaz, a atmosferu u gledalištu te napete borbe zabilježili smo video-prilogom i fotogalerijom.

Kostrena – Sportska dvorana u Kostreni danas je domaćin prvenstva Hrvatske u kickboxingu u disciplinama Point Fighting za starije kadetkinje i kadete, Light Contact za juniorke i juniore, Kick Light za seniorke i seniore te Low Kick za juniorke i juniore.

Turnir, koji organizira Hrvatski kickboxing savez u suorganizaciji s županijskim kickboxing savezom i KBK Bura iz Kostrene, okupio je gotovo tri stotine mladih boraca iz šezdesetak klubova iz čitave Hrvatske.

Ana Jović i Diego Aldin postali su državni u disciplini Point fighting! Ana Jović (KBK Sušak), u kategoriji starijih kadetkinja do 42 kg imala je 4 pobjede u 4 borbe i uz zlatnu medalju osvojila priznanje za najuspješniju natjecateljicu među starijim kadetkinjama. Diego Aldin (KBK Bura), u dvije borbe odnio je dvije pobjede i osvojio zlatnu medalju u kategoriji starijih kadeta do 47 kg. Brončanu medalju osvojila je Emina Hoti (KBK Mega centar Rijeka), u kategoriji starijih kadetkinja do 60 kg. Brončanu medalju u disciplini Light contact osvojila je Brigita Bedi (KBK Sušak) u kategoriji juniorki do 60 kg.

Natjecanje traje tijekom čitavog dana uz slobodan ulaz, a atmosferu u gledalištu te napete borbe zabilježili smo video-prilogom i fotogalerijom!

Prvenstvo Hrvatske U Kickboxingu @ Kostrena, 2019.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank