GOLIJADA U DUGOPOLJU Milinović porazom otvorio ‘trenerski staž’ na klupi Orijenta

Arhiva Torpedo media

Konačnih 4:3 sugerira tijesan i neizvjesan susret, no zapravo je Dugopolje otpočetka kontroliralo igru, a tek u posljednjim minutama susreta Gerc je s dva pogotka uspio ublažiti poraz „črljeno-belih“.

Dugopolje – Porazom protiv Dugopolja otvorio je svoj „trenerski staž“ na klupi Orijenta 1919 Damir Milinović. Golijada na gostovanju obilježila je tako debi jednog od najpoznatijih nogometnih imena na riječkom području.

Već u 14. minuti domaćini su poveli preko Igora Čerine, koji je 12 minuta kasnije i povećao vodstvo. Gosti su pogotkom Roberta Brdara nakratko vratili nadu u preokret u 31. minuti, no već početkom drugog dijela iz jedanaesterca je Matej Jukić vratio domaćine na dva gola prednosti.

Isti igrač u 68. minuti zabio je i četvrti pogodak Dugopolja, a rezultat 4:1 sugerirao je pravu katastrofu za start novog trenera Sušačana. No, na scenu je stupio Vedran Gerc koji je u 87. i 89. minuti pronašao put do mreže domaćina i sveo poraz na „podnošljivih“ gol razlike.