Infarktna završnica uzbudljive utakmice donijela nove bodove za RK Zamet – Tijesno poražen Bjelovar

Arhiva Torpedo media

Nakon osam kola, Zamećani su točno na sredini ljestvice, s polovičnim rezultatom – po četiri pobjede i četiri poraza.

Rijeka –  Fantastičnu utakmicu okrunjenu pobjedom domaće ekipe mogli su doživjeti svi gledatelji 8. kola prve hrvatske rukometne lige u Centru Zamet. Domaćin, Rukometni klub Zamet, dočekao je opasne goste iz Bjelovara, a želja i domaći teren s jedne strane te kvaliteta pokazana u prethodnih sedam kola s druge strane zajamčili su neizvjestan dvobj s infarktnom završnicom.

U konačnici, svi su bodovi ostali u Rijeci, nakon što se čitavo drugo poluvrijeme igralo „gol za golom“. U posljednje dvije minute po dva pogotka pala su sa svake strane, ali kod konačnog zbroja, posljednju loptu u mrežu ubacili su Zamećani. Strijelac je bio Tin Tomljanović, koji je svega nekoliko sekundi prije kraja utakmice pogodio za finalnih 31:30.

Nakon osam kola, Zamećani su točno na sredini ljestvice, s polovičnim rezultatom – po četiri pobjede i četiri poraza. No, četvrto mjesto – koje drži upravo njihov ovotjedni suparnik iz Bjelovara – udaljeno je svega jedan bod, stoga je sasvim realno da bi se Zamet podizanjem forme kroz sezonu mogao uključiti u borbu za vrh tablice.