Tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane!

Jesen u Kostreni otvara predstava 'Lutrija' dramske kumpanije Katedre Čakavskog sabora Kostrene

Dva dana kasnije, 25. rujna u 20 sati, na rasporedu je stand up show iz Studija smijeha pod nazivom “Boca istine”.

Kostrena - S početkom kalendarske jeseni, u Kostreni počinje 18. Jesen u Kostreni, jedna od najdugovječnijih kulturnih manifestacija na ovom području, koju zajednički organiziraju Odbor za kulturu, odgoj i obrazovanje Općine Kostrena i Udruga Narodna čitaonica u Kostreni Sv. Luciji pod pokroviteljstvom Općine Kostrena i Primorsko-goranske županije.

Punoljetna Jesen kreće danas i donosi 11 zanimljivih predstava, a otvorit će je nova predstava Dramske kumpanije Katedre Čakavskog sabora Kostrene – “Lutrija”, za koju je ulaz besplatan.

Dva dana kasnije, 25. rujna u 20 sati, na rasporedu je stand up show iz Studija smijeha pod nazivom “Boca istine”.

Sve predstave održavaju se u Narodnoj čitaonici u Kostreni Sv. Luciji s početkom u 20 sati. Cijena ulaznice je 50 kuna, a ulaznice se prodaju putem sustava mojekarte.hr kao i na njihovim prodajnim mjestima te u KD Kostrena, u Dallas Recordsu i Foto Reviji. Ako ima slobodnih mjesta, ulaznice se mogu kupiti i na dan predstave u holu Narodne čitaonice 60 min prije početka. Cijena ulaznice za umirovljenike iznosi 30 kuna i može se kupiti samo u KD Kostrena (Sportska dvorana Kostrena), uz predočenje dokumenta kojim se dokazuje umirovljenički status.

Program 18. Jeseni u Kostreni:

23.9. Lutrija (ulaz besplatan)

25.9. Boca istine

29.9. Susret

2.10. Brodolomke

6.10. Ljubaf

10.10. Samo preko njega mrtvog

14.10. Sve o muškarcima

22.10. Cabaret Preko veze

26.10. Moža je zatajila (ulaz besplatan)

29.10. Ladies night

4.11. Đurologija

Ovo je tekst iz arhive. Stranice su u međuvremenu redizajnirane. Kreni od početne stranice.