Kadeti Rijeke poraženi od vršnjaka iz Dinama

U uvodnim minutama Rijeka je mogla do vodstva. Biškupović se sjurio prema šesnaestercu, ali je previše oklijevao i obrana je očistila opasnost pred svojim vratima.

Rijeka – Kadeti Rijeke poraženi su od Dinama 0:1 u utakmici 26. kola Prve HNL, a čovjek odluke bio je Hasić. Pogodak pobjede stigao je 53. minuti kada se varkom oslobodio čuvara i s osamnaest metara neobranjivo pogodio u same rašlje za 1:0.

Isti igrač je u 50. minuti primio loptu u kaznenom prostoru, ali predugo je čekao na udarac, pa je od svega izborio samo korner.

U 65. minuti Antanasković je ušao u kazneni prostor i ciljao u suprotni kut, ali lopta je otišla malo pokraj vratnice.

Dinamo je u prvom dijelu pokušao iznenaditi Šušaka prizemnim udarcima s ruba šesnaesterca, ali vratar Rijeke bio je spreman.

U drugom dijelu Krizmanić je pucao sa ruba kaznenog prostora, a lopta je proletjela malo iznad grede. Dinamo je ponovo zaprijetio u 55. minuti. Krizmanić je ubacio s desne strane, a Jurčec pucao ravno u Šuška.