Kadeti Rijeke u 3. kolu HNL-a minimalno poraženi u Maksimiru

Rijeka – Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Dinama (0:1) u utakmici trećeg kola Prve HNL.

Bijeli su u Zagrebu pružili dobar otpor Dinamu, ali na kraju njihova igra nije nagrađena barem remijem.

Dinamo je krenuo silovito i pokušao od samog početka nametnuti svoj ritam sto im je i uspjelo u početku utakmice. Rijeka je uspjela stabilizirati igru i veći dio prvog poluvremena sveo se na pokoju polupriliku s obje strane.

Pred kraj poluvremena Dinamo je nakon jednog kontinuiranog napada stigao pred kazneni prostor Rijeke. Uslijedio je udarac s 18 metara, vratar Rijeke kratko je odbio loptu, a Čuljak je s pet metara pospremio u mrežu – 1:0.

Drugo poluvrijeme Rijeka je krenula silovitije. Dinamo se brani i pokušava iz tranzicije zaprijetiti, ali riječka obrana na čelu s vratarom Tanjićem otklonila je sve opasnosti.

Rijeka je zatim još više pritisnula, ali unatoč nekoliko dobrih pokušaja s distance, bijeli su ostali bez prave prilike.

Kadeti Rijeke u sljedećem kolu 6. rujna na Rujevici dočekuju vršnjake Intera iz Zaprešića