molo_longo_run_2024__3_

[FOTO] Održan Molo longo trk, utrka na riječkom lukobranu - slavili Tomislav Novosel i Maja Urban

Objavio: Nikola Cvjetović

Pobjednik utrke u muškoj kategoriji je aktualni prvak Hrvatske na 10 kilometara Tomislav Novosel s rezultatom 20 minuta i 2 sekunde. Pobjedu u ženskoj kategoriji odnijela je Maja Urban s vremenom 24 minute i 53 sekunde.

Rijeka - Utrkom riječkim lukobranom Molo longo trk nastavio se ovogodišnji 25. Festival sporta i rekreacije Homo si teć – Rijeka Run. Pobjednik utrke u muškoj kategoriji je aktualni prvak Hrvatske na 10 kilometara Tomislav Novosel s rezultatom 20 minuta i 2 sekunde. Drugo mjesto zauzeo je Robert Medvedec s 20 minuta i 40 sekundi, dok je na trećem mjestu Alen Matovina s 21 minutom i 15 sekundi. Pobjedu u ženskoj kategoriji odnijela je Maja Urban s vremenom 24 minute i 53 sekunde. Druga je Marta Močinić s 25 minuta i 10 sekundi, a teće mjesto zauzela je Vlasta Tibljaš s 26 minuta i 32 sekunde.

molo_longo_run_2024__2_

Najbolji trkači nagrađeni su vrijednim nagradama i to u kategorijama apsolutnih pobjednika u muškoj i ženskoj kategoriji, te kategorijama M23, M40, M50, M50+; Ž23, Ž40, Ž50, Ž50+.

molo_longo_run_2024__1_

Molo longo trk uvertira je u završni vikend festivala 28. travnja, u kojem nas očekuje čak 7 utrka: 20. Riječki polumaraton, utrka štafeta 3x7km, Desetka, Erste Petica, dm mići trk za vrtićarce i njihove roditelje, Memorijal Milke Milinković za osobe s invaliditetom i slabovidne osobe te velika humanitarna utrka građana.