goran_prsa_Kristina_Kolar_Robert_Kolar,

[FOTO] Velik odaziv publike na koncert "Od šansone do opere" na Lokvini u Kastvu

Objavio: Nikola Cvjetović

Kristina Kolar, Robert Kolar, Goran Prša i Vladimir Babin nastupili su pred brojnom publikom na Lokvini u Kastvu, gdje je održan koncert "Od šansone do opere".

Kastav - Koncert "Od šansone do opere" održan je na Lokvini, gdje se okupio velik broj posjetitelja koji su ispunili gledalište i uživali u programu posvećenom šansoni i opernoj glazbi.

sansona_opera_2026_lokvina_kastav__5_

Na pozornici su nastupili operni prvaci Kristina Kolar i Robert Kolar, klarinetist Goran Prša te pijanist Vladimir Babin, izvodeći program koji je obuhvatio šansone, operne arije i skladbe za klarinet i klavir.

Publika je tijekom večeri pratila izvedbe renomiranih hrvatskih glazbenika, a koncert je protekao u ugodnoj atmosferi uz velik odaziv posjetitelja.

Kristina Kolar, nacionalna prvakinja Opere HNK Ivana pl. Zajca u Rijeci, predstavila se izborom opernih skladbi, dok je Robert Kolar, prvak riječke Opere, izveo dio baritonskog repertoara.

vladimir_babin-51374

Glazbeni program upotpunio je Goran Prša na klarinetu, a za klavirom ga je pratio Vladimir Babin, redoviti profesor Muzičke akademije u Zagrebu.

Koncert je publici ponudio raznovrstan program koji je spojio šansonu i opernu glazbu te još jednom pokazao interes publike za kulturna događanja koja se tijekom ljeta održavaju na Crekvini u Kastvu.

Foto Galerija: Koncert "Od šansone do opere" raspjevao kastavsku Lokvinu

NAJNOVIJE

DRUŠTVENE MREŽE

Lanterna © Torpedo.media Izrada internet stranica @ More idea