Mlađi i stariji pioniri Rijeke istim rezultatom porazili Uljanik

I stariji i mlađi pioniri Rijeke istim rezultatom slavili su kod Uljanika u 3. kolu ligaškog prvenstva.

Rijeka – Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Uljanik 3:1 na gostovanju u trećem kolu Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeku je u vodstvo doveo Bistre u 12. minuti, a domaćin se u igru vratio četiri minute kasnije golom Bulića (16′).

Ipak, Rijeka je do kraja stigla do vrijedna tri boda pogocima Lerge i Čumurdžića.

Istim rezultatom – 3:1 – i stariji pioniri Rijeke slavili su kod Uljanika na gostovanju u trećem kolu Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je stigla do treće pobjede u isto toliko utakmica.

U redovima riječke ekipe istaknuo se Niko Šepić koji je uz dva gola, asistirao Jakacu za prvi pogodak na utakmici.