VIDEO NK Opatija spektakularnim preokretom pod stijenama Kantride slavio nad Interom

Arhiva Torpedo media

Konačni rezultat 3:2 postavio Weitzer pogotkom u sudačkoj nadoknadi. Prilog s utakmice pogledajte u nastavku…

Rijeka – Nogometaši Opatije stigli su do nove prvenstvene pobjede pod stijenama Kantride. U današnjem susretu 13. kola Opatijci su s 3 : 2 svladali su ekipu Intera.

U prvom poluvremenu mreža se tresla dva puta. Za goste prvi je zgoditak postigao Zdunić u 8 minuti, dok je Weitzer poravnao u 39. minuti. Gosti su ponovo prvi postigli u drugom poluvremenu, a u 60. zgoditak je postigao Vranjković. Nakon 17 minuta igre pogodak izjednačenja postigao je Fumić, dok je konačni rezultat 3:2 postavio Weitzer pogotkom u sudačkoj nadoknadi.